Kroužky 2024/2025

Počet nalezených kroužků: 183

112 - Zdravotníci v akci

ČT 16:00-17:00

Věk 8-14

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Chceš se stát záchranářem? Dozvědět se základy první pomoci nebo se naučit záchranu tonoucího? U nás se to všechno naučíš! Zdravotníci probíhají na strakonickém plaveckém stadionu. Přijď a vyzkoušej si, co vše obnáší práce zdravotníka! Na Zdravotníky navazuje zájmový kroužek Potápěčská akademie, která bude probíhat ve čtvrtek od 17:30-18:30 na plaveckém stadionu.

3D tiskárny /pokročilí

ST 15:00-16:30

Věk 8-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek zaměřený na 3D tisk je skvělou volbou pro děti, které se zajímají o tuto moderní technologii a chtějí se naučit pracovat s 3D tiskárnou a příslušným softwarem. Skupina určena pro účastníky, kteří navštěvovali tento kroužek v minulých letech. Termín konání bude upřesněn na začátku září 2024.

3D tiskárny /začátečníci

Věk 8-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek zaměřený na 3D tisk je skvělou volbou pro děti, které se zajímají o tuto moderní technologii a chtějí se naučit pracovat s 3D tiskárnou a příslušným softwarem. Zde je představení témat, kterým se budeme věnovat: Úvod do 3D tisku: • Vysvětlení principu 3D tisku a různých typů 3D tiskáren (FDM, SLA, SLS). • Přehled materiálů pro 3D tisk a jejich vlastnosti (PLA, ABS, PETG atd.). • Diskuse o možnostech využití 3D tisku v různých oblastech (průmysl, medicína, architektura, design). Práce s 3D tiskárnou: • Nastavení a kalibrace 3D tiskárny pro optimální výsledky. • Správný výběr a příprava modelovacího podkladu (stloubor, podpora, orientace modelu). • Zvládnutí postupu tisku, včetně kontrolních prvků a ošetření hotového výrobku. Modelovací software: • Seznámení s různými modelovacími softwaremi pro 3D tisk (Tinkercad, Fusion 360, SketchUp). • Naučení se základních funkcí pro tvorbu a úpravu 3D modelů. •Vytváření vlastních jednoduchých modelů, například figurky, šperky, hračky. Pokročilé techniky a návrh výrobků: • Představení pokročilých technik a triků pro dosažení lepších tiskových výsledků (podpěry, zdi, převisy). • Návrh vlastních projektů s využitím 3D tisku (například vylepšení předmětů, prototypy, náhradní díly). Kreativní projekty a soutěže: • Zorganizování kreativních projektů, ve kterých si děti vytvoří a vytisknou vlastní 3D modely. • Soutěže v rámci kroužku, kde se hodnotí nejen tiskové výsledky, ale také nápady a inovativnost. 6. Údržba a bezpečnost: • Naučení správné údržby 3D tiskárny a základních oprav. • Bezpečnostní pravidla Termín bude upřesněn na začátku září 2024

Aerobik pokročilí

PO 16:30-18:00

Věk 10-14

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 2 místa

Výběrová skupina pokročilých dívek.

Aerobik/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Aerobik je ideální volbou pro malé sportovce, kteří mají rádi pohyb a zábavu. Tento kroužek je navržen tak, aby podporoval fyzický rozvoj dětí, zlepšoval jejich koordinaci, sílu a vytrvalost, a zároveň je naučil základním aerobním pohybům. Součástí lekcí jsou i taneční prvky, ze kterých se také skládá choreografie.

Airsoft Crew /pokročilí

PO 17:00-19:00

Věk 10-15

3 000 Kč / rok

Klubovna Heydukova 321

Volno

Skupina určena pro členy, kteří navštěvovali kroužek v loňském roce. Schůzka trvá 3 hodniny. Kroužek simulované vojenské střelby, který využívá airsoftové zbraně, což jsou repliky skutečných palných zbraní. V airsoftových soubojích se hráči snaží dosáhnout cílů pomocí strategie, taktiky a spolupráce s ostatními členy týmu. Soustředit se budeme na military střelbu, tato technika taktické střelby zahrnuje různé postupy, které umožňují střelcům účinněji bojovat v taktických situacích. To zahrnuje správnou manipulaci se zbraní, střelbu z různých pozic (stojící, klečící, ležící), přesnost a rychlost zaměřování, použití krytí a manévrování v prostoru. V kroužku se naučíš manipulaci se zbraněmi, která je klíčovým prvkem při střelbě a v bojových situacích. Manipulace zahrnuje správnou údržbu zbraní, nabíjení, výměnu zásobníků, vyřešení zaseknutí a bezpečné zacházení se zbraní. Věnovat se budeme také fyzické přípravě, ta je důležitá pro airsoftové hráče, kteří chtějí dosáhnout lepších výkonů na hřišti. Patří sem kardiovaskulární vytrvalostní cvičení, posilování, flexibility a koordinace. Fyzická kondice pomáhá hráčům udržet si vysokou úroveň energie, rychlosti a vytrvalosti po celou dobu hry. Výuka bude probíhat v klubovně, střelba pak ve vyhrazeném a zabezpečeném venkovním prostoru.

Airsoft Crew /začátečníci

ÚT 16:00-17:30

Věk 10-16

3 000 Kč / rok

Klubovna Heydukova 321

Volno

Skupina vhodná pro začátečníky, 3 hodinová lekce/týdně Kroužek simulované vojenské střelby, který využívá airsoftové zbraně, což jsou repliky skutečných palných zbraní. V airsoftových soubojích se hráči snaží dosáhnout cílů pomocí strategie, taktiky a spolupráce s ostatními členy týmu. Soustředit se budeme na military střelbu, tato technika taktické střelby zahrnuje různé postupy, které umožňují střelcům účinněji bojovat v taktických situacích. To zahrnuje správnou manipulaci se zbraní, střelbu z různých pozic (stojící, klečící, ležící), přesnost a rychlost zaměřování, použití krytí a manévrování v prostoru. V kroužku se naučíš manipulaci se zbraněmi, která je klíčovým prvkem při střelbě a v bojových situacích. Manipulace zahrnuje správnou údržbu zbraní, nabíjení, výměnu zásobníků, vyřešení zaseknutí a bezpečné zacházení se zbraní. Věnovat se budeme také fyzické přípravě, ta je důležitá pro airsoftové hráče, kteří chtějí dosáhnout lepších výkonů na hřišti. Patří sem kardiovaskulární vytrvalostní cvičení, posilování, flexibility a koordinace. Fyzická kondice pomáhá hráčům udržet si vysokou úroveň energie, rychlosti a vytrvalosti po celou dobu hry. Výuka bude probíhat v klubovně, střelba pak ve vyhrazeném a zabezpečeném venkovním prostoru.

Airtrack Jump a parkourové aktivity

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

V našem inventáři máme odrazové nafukovací žíněnky AIR TRACK a AIR TRICK, které jsou novinkou ve vybavení na trénink gymnastiky, parkouru a akrobacie. Zakoupili jsme největší možný rozměr, který pokrývá téměř celou plochu multifunkčního sálu a umožňuje nám tak ve velmi krátké době přestavět prostory na bezpečnou jump arénu pro nácvik akrobacie a parkourových triků. Předpokládaný den konání: čtvrtek

AJ - předškoláci/ Vodňany

Věk 4-7

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Angličtina hrou! Děti se seznámí se základy anglického jazyka prostřednictvím zábavných, hravých a interaktivních metod výuky a postupně získají nové znalosti a dovednosti v oblasti anglického jazyka. Každý může být angličtinář, tak proč ne právě ty?

AJ - ZŠ/ Vodňany

Věk 7-9

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Anglický jazyk je jedním z nejrozšířenějších jazyků na světě. Je hlavním jazykem ve Spojených státech, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a mnoha dalších zemích. Kroužek se zaměřuje na posilování komunikačních dovedností v anglickém jazyce. Jeho cílem je zlepšit schopnost porozumět a vyjadřovat se v angličtině prostřednictvím konverzací, čtení a psaní.

Ajťáci

Věk 10-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek je zaměřen na využití počítače v běžném i studijním životě, poskytuje dětem široké spektrum znalostí a dovedností. Jeho cílem je seznámit děti s počítačem od základů a postupně je provést obtížnějšími kroky, aby se naučily ovládat aplikace zaměřené na různorodé činnosti a ukázat tak dětem, že počítače mají široké uplatnění a nejsou jen prostředkem k hraní her. Díky praktickému přístupu se děti naučí používat počítač jako nástroj pro různé úkoly a rozvoj svých dovedností a kompetencí v oblasti informačních technologií. Část výuky je věnována novému oboru 3D tisku a práce s programy s tím spojené. Výrobky z 3D tiskárny si děti odnesou domů. Předpokládaný den konání: pátek

Analogová fotografie

Věk 12-18

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

DDM Strakonice se pyšní zbrusu novou temnou komorou pro stále oblíbenější trend analogové fotky. Po celý rok se budeme snažit přijít na kloub tomu, jak funguje fotka ukrytá v políčku kinofilmu. Budeme fotit, budeme dělat černobílý pozitivní i negativní proces. Vlastní analogový SLR fotoaparát výhodou. Pravidelné schůzky + individuální tvorba v různých termínech. Doporučený věk: 12+

Anglický jazyk/ ZŠ Bavorov

Věk 6-12

1 200 Kč / rok

Kroužky v ZŠ Bavorov

Volno

Anglický jazyk je jedním z nejrozšířenějších jazyků na světě. Je hlavním jazykem ve Spojených státech, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a mnoha dalších zemích. Kroužek se zaměřuje na posilování komunikačních dovedností v anglickém jazyce. Jeho cílem je zlepšit schopnost porozumět a vyjadřovat se v angličtině prostřednictvím konverzací, čtení a psaní.

Art Rebels

Věk 9-16

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek kreativity je skvělou příležitostí pro chlapce i děvčata k rozvoji fantazie, tvořivého myšlení a technických dovedností. Poskytuje prostředí, ve kterém mohou děti experimentovat s různými materiály, technikami a styly. Mohou se zde používat recyklované materiály, přírodní objekty, netradiční barvy a média, abstraktní techniky atd. To vše rozšiřuje vnímání a možnosti ve výtvarném tvoření. Termín kroužku bude upřesněn, předpokládáný den konání je v pondělí.

Babyklub 1

Věk 1-99

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Baby klub je dopolední cvičení maminek s dětmi. Jedná se o sportovní, taneční a výtvarné aktivity pro děti od 1 roku do 3 let. Kroužek se platí na místě - 50,-/lekce. Děti si vytváří pozitivní vztah ke sportu prostřednictvím her a příběhů, doplněné říkankami a písničkami. Termíny tréninků budo stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Babyklub 2

Věk 1-99

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Baby klub je dopolední cvičení maminek s dětmi. Jedná se o sportovní, taneční a výtvarné aktivity pro děti od 1 roku do 3 let. Kroužek se platí na místě - 50,-/lekce. Děti si vytváří pozitivní vztah ke sportu prostřednictvím her a příběhů, doplněné říkankami a písničkami. Termíny tréninků budo stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Badatelé - NOVINKA

ST 17:00-18:00

Věk 12-16

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Kroužek je určen žákům 2. stupně ZŠ. V kroužku se budeme věnovat nadstavbě školního přírodopisu - laboratorním pracím, přípravě na biologickou olympiádu, přípravě na přírodovědně zaměřené střední školy.

Break dance /junioři + open trénink

PÁ 18:00-19:30

Věk 9-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Individuální tréninky naší b-boy Crew a otevřený trénink pro pokročilé dětí (příplatek za druhý trénink v týdnu 400 Kč)

Break dance /pokročilí

PO 16:30-18:00

Věk 11-16

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Pokročilá skupina s náročnějsím tréninkovým plánem. Skupinová i individuální výuka a příprava na soutěže.

Break dance /středně pokročilí

ÚT 16:30-18:00

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Skupiny pro B-boys a B-girls, kteří v minulých letech absolvovali tréninky pro začátečníky, ovládají základní prvky break dance a fyzicky zvládnou náročnější trénink. Termín schůzek může být operativně upraven na začátku září 2024.

Break dance /začátečníci

ÚT 15:30-17:00

Věk 5-12

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Breakdance, také známý jako breaking nebo b-boying, je bezkontaktní a akrobatický druh tance. Tanečník se nazývá b-boy, tanečnice b-girl. Každý tanečník má vlastní styl a vlastní taneční prvky, originalita jedním ze základních rysů tohoto umění, a proto je tento tanec oblíbený mezi mladými lidmi. Nabízí mnoho možností pro kreativitu a taneční vyjádření, do kterého patří toprock, downrock, footwork, powermoves a freezes. Při tréninku jsou děti rozděleny do více skupin, podle věku a zkušeností a každá skupina má svého lektora. Společná je rozcvička a pohybové hry či aktivity v závěru lekce. - tréninky probíhají bez přítomnosti rodičů - Těšit se můžete na taneční vystoupení na přehlídce DDM Strakonice "DŮM ŽIJE" na konci května 2025

Český jazyk pro přistěhovalé

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 2 místa

Naším cílem je všem zájemcům pomoc se seznámit s českým jazykem, rozvíjet vaše komunikační dovednosti a ponořit se do české kultury. V našem kroužku se zaměřujeme na praktické a užitečné dovednosti. Naučíte se základy české gramatiky, slovní zásobu a výslovnost. Budeme společně procvičovat poslech, mluvení, čtení a psaní, abyste se stali plynulými a sebejistými mluvčími češtiny. Ale náš kroužek není jen o učení se jazyka. Je také o objevování české kultury, tradic, zvyklostí a historie. Prozkoumáme společně českou literaturu, hudbu, gastronomii a další zajímavosti, abyste získali hlubší vhled do života v České republice.

ČCHI-KUNG/kurz pro dospělé

ÚT 19:00-21:00

Věk 18-99

1 600 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Čchi kung, také známé jako qigong, je tradiční čínská praxe, která spojuje pohyb, dechové cvičení a meditaci. Pomáhá harmonizovat tělo, mysl a dech a posiluje energetický tok v těle. Cvičení čchi kung je součástí moderního způsobu života a je určen každému kdo chce podpořit své zdraví jednoduchým a nenáročnym cvičením. Cvičení čchi kung Orel v hnízdě je sestaveno ze snadno proveditelných a zapamatovatelných pohybových prvků, které mohou cvičit lidé všech věkových skupin, lidé zdraví, s mírným fyzickým omezením nebo i jen na židli v případě potřeby. Cvičení je postaveno na třech pilířích. 1. část pohybová uvolňuje tělo, klouby,šlachy, fascie a vše je přirozeně promazáno. 2. část postojů jemně posiluje tělo, zvyšuje jeho energetickou kapacitu a zrychluje proudění energie. 3.část pracuje s myslí. Meditace, relaxace, vizualizace, vnitřní ticho. 4. část doplňkových a podpůrných praxí. 5. část několik bonusů, které jsou součástí výuky.

Digitální fotografie - klub pro pokročilé

Věk 10-18

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Klub je určený pro starší nebo pokročilé děti. S námi dokážeš posunout focení na vyšší level. Budeme se věnovat tématům, které dodají tvým fotografiím na atraktivitě a budeme vzájemně sdílet své zkušenosti. Využijeme také náš ateliér, pro zvládnutí zajímavých a osobitých portrétů.

Digitální fotografie - začátečníci

Věk 8-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Baví tě fotografovat a chtěl(a) by ses zdokonalit? Chceš vědět, jak ovládat svůj aparát, znát principy, které dělají dobrou fotku? Naučíš se fotografickou trojčlenku (clona, čas, citlivost), obrazovou kompozici, jak využívat různé druhy světla, jak pracovat ve fotoateliéru i základy úprav v grafických editorech. Užiješ si fotografické vycházky za danými tématy – krajina, architektura, pouliční fotografie, večerní osvětlení města, zvířata atd. Vyzkoušíš si i různé fotografické experimenty – efekty s dlouhým časem a "malování" světlem". Naučíš se posuzovat a chápat estetiku fotografie. K dispozici máme na zapůjčení moderní zrcadlovky i bezzrcadlovky od Nikonu, které čekají jenom na vás. Minimální věk je stanoven na 9 let a prosíme o vlastní SD kartu vyšší rychlosti. Termín bude upřesněn na začátku září 2024

Disco tance/ ZŠ Bavorov

Věk 6-12

1 200 Kč / rok

Kroužky v ZŠ Bavorov

Volno

Přijď si vyzkoušet taneční kroužek disko dance, který využívá prvky jazzového tance, street funk a dalších stylů. Chceš se k nám přidat? U nás jsou dveře otevřené jak začátečníkům, tak pokročilým. Takže pusť si oblíbenou disco hudbu, obuj si taneční boty a začni se bavit tancem diskodance!

Disko tance /7+

Věk 7-9

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední místo!

Disko tance jsou skvělou volbou pro mladé tanečnice. Tančíme mnoho stylů např. street dance, do kterého zas patří hip hop, break dance, street funk a další. Nech se unést rytmem a energií disco hudby a užívej si radost z tance!

Dračí doupě/Dungeons and Dragons

Věk 10-16

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

V kroužku se budeme věnovat populární příběhové hře v anglické variantě Dungeons and Dragons. Děti se naučí hru podle pravidel 5. edice, naučí se spolupráci, procvičí matematiku a základy angličtiny. Při hraní takovýchto her vzniká skvělé prostředí pro osvojení si základů důležitých schopností jako je komunikativnost či schopnost podávat zpětnou vazbu. Velká zahraniční komunita také může pro děti sloužit jako dobrá motivace zlepšovat se v cizích jazycích, především angličtině.

Dramaťák

PO 15:00-16:30

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Přijď si vyzkoušet jaké je to být princem, loupežníkem nebo čarodějnicí. V dramaťáku je možné vše! Nasedni na jízdu fantazie a dobrodružství. V našem kroužku se naučíš pracovat se svým hlasem, zapojíš se do různých improvizací a především získáš nezapomenutelný herecký zážitek! Výstupem kroužku budou programy na akcích DDM (Mikulášská nadílka, Pohádkové dopoledne pro MŠ a jiné).

Drátkování /děti

ÚT 15:00-16:30

Věk 8-16

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 2 místa

Drátkování je skvělá kreativní aktivita pro děti, která rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku. Tato činnost zahrnuje tvarování drátků do různých tvarů a vzorů, aby se vytvořily krásné šperky, ozdoby nebo dekorace. Ať už se rozhodnete vytvořit abstraktní vzor nebo se zaměříte na konkrétní téma (například příroda, oblíbený film nebo zvířata), je to zábava, která přinese radost a hrdost z vlastnoručně vyrobených ozdob.

Drátkování /kurz pro dospělé

ÚT 16:30-18:30

Věk 18-99

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 3 místa

Drátkování je skvělá kreativní aktivita také pro dospěláky, jenž rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku. Tato činnost zahrnuje tvarování drátků do různých tvarů a vzorů, aby se vytvořily krásné šperky, ozdoby nebo dekorace. Ať už se rozhodnete vytvořit abstraktní vzor nebo se zaměříte na konkrétní téma (například příroda, oblíbený film nebo zvířata), je to zábava, která přinese radost a hrdost z vlastnoručně vyrobených ozdob.

Elektrická a basová kytara

Věk 9-18

400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek elektrické nebo basové elektrické kytary je určen jako bonusový kroužek pro děti, které docházejí na kytaru do DDM a chtějí se věnovat doprovodům písní ještě trochu jinak.

Elektrošikula /pokročilí

PÁ 14:00-15:00

Věk 9-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Určeno pro pokročilé, kteří již absolvovali výuku pro začátečníky a středně pokročilé. Účastníci zdokonalí své schopnosti a dovednosti v oboru elektrotechniky. Formou individuálních a skupinových projektů se budeme věnovat tématům z různých oblastí elektro techniky, digitalizace a automatizace.

Elektrošikula /středně pokročilí

ST 16:30-17:30

Věk 7-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Skupina "středně pokročilých" navazuje na výukový plán začátečníků. Prohloubíš své znalosti elektro techniky a dovednosti při konstrukci či výrobě plošných spojů. Máme pro tebe připravená zajímavá témata projektů.

Elektrošikula /začátečníci 1

PO 15:00-16:00

Věk 6-10

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Tento kroužek ti pomůže pochopit, jak fungují elektrické obvody a jak sestavovat jednoduché projekty. Elektrické obvody jsou sestaveny z různých elektronických součástek, které spolupracují, aby umožnily proudit elektrickému proudu. Když už se naučíš základy elektrických obvodů a součástek, budeš schopen sestavovat své vlastní projekty. Od jednoduchých blikajících LED diod až po složitější obvody, jako jsou roboti nebo mikro-kontroléry. Pokud tě elektrické obvody zaujmou, doporučujeme v pololetí zakoupit vlastní trafo pájku pro pájení plošných spojů. Rádi s výběrem pomůžeme a poradíme.

Elektrošikula /začátečníci 2

ST 15:15-16:15

Věk 6-10

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Tento kroužek ti pomůže pochopit, jak fungují elektrické obvody a jak sestavovat jednoduché projekty. Elektrické obvody jsou sestaveny z různých elektronických součástek, které spolupracují, aby umožnily proudit elektrickému proudu. Když už se naučíš základy elektrických obvodů a součástek, budeš schopen sestavovat své vlastní projekty. Od jednoduchých blikajících LED diod až po složitější obvody, jako jsou roboti nebo mikro-kontroléry. Pokud tě elektrické obvody zaujmou, doporučujeme v pololetí zakoupit vlastní trafo pájku pro pájení plošných spojů. Rádi s výběrem pomůžeme a poradíme.

Fit kids/NOVINKA!

Věk 10-15

1 600 Kč / rok

Fitness klub ELKO, Ellerova

Poslední 3 místa

Vítej mezi Fitkids! Budeme se věnovat tomu, jak správně cvičit, jak se správně stravovat, rozjedeme pořádnou Tabatu nebo se zapotíme u kruhového tréninku. Prostě od všeho trošku!

Flétna 1 ZŠ /začátečníci

ÚT 14:30-15:30

Věk 6-10

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek má za cíl představit dětem základy hry na zobcovovu flétnu a rozvíjet jejich hudební dovednosti a zájem o hudbu. Děti se učí hrát v rámci skupiny, postupem času se rozšiřuje repertoár skladeb, které hrají a také mají příležitost vystupovat na koncertech a představeních, což jim pomáhá získat sebevědomí a prezentovat své hudební dovednosti před publikem.

Flétna 2 ZŠ /středně pokročilí

ÚT 15:30-16:30

Věk 6-10

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Pokročilý kroužek hry na flétnu pro děti je skvělým způsobem, jak dětem poskytnout další výzvu a rozvíjet jejich hudební schopnosti na pokročilejší úroveň. Flétna je využívána v různých hudebních žánrech, včetně renesanční, barokní, lidové, klasické, jazzové a populární hudby. Postupem času si děti dále rozšiřují repertoár skladeb, které mohou hrát na různých koncertech a představeních.

Flétna 3 ZŠ /pokročilí

ÚT 16:30-17:30

Věk 8-16

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Pokročilý kroužek hry na flétnu pro děti je skvělým způsobem, jak dětem poskytnout další výzvu a rozvíjet jejich hudební schopnosti na pokročilejší úroveň. Vedle sopránové flétny se mohou děti naučit hrát také na flétnu altovou, sopraninovou, tenorovou, basovou. Zobcová flétna je využívána v různých hudebních žánrech, včetně renesanční, barokní, lidové, klasické, jazzové a populární hudby. Postupem času si děti dále rozšiřují repertoár skladeb, které mohou hrát na různých koncertech a představeních.

Flétna 4 MŠ /začátečníci

Věk 5-6

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek má za cíl představit dětem zábavnou formou základy hry na sopránovou zobcovovu flétnu a rozvíjet jejich hudební dovednosti, rytmické cítění a celkový zájem o hudbu. Děti se učí v rámci skupiny.

Freeride bike /začátečníci

ST 17:00-18:30

Věk 7-18

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Freeride biking je disciplína horského cyklistiky, která se zaměřuje na jízdu ve volném terénu, včetně skoků, triků a technických pasáží ( bunnyhop, skoky, triky, zvedání předního a zadního kola, odkloněné a klopené zatáčky, rovnováha, ovládání rychlosti kola atd...) Naši trenéři mají licence pro instruktory terénní turistiky pro freeride biking: ITCD (Instruktor Terénní Cykloturistiky D) a ITCC (Instruktor Terénní Cykloturistiky C). Trénink jízdy: pumptrack, skatepark, trail, bikepark + prostor tělocvičny, kde se v případě nepřízně počasí věnují teorii, výuce servisu kola, fyzické kondici či zdravovědě.

Freeride bike/pokročilí

ST 17:00-18:30

Věk 8-18

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Freeride biking je disciplína horského cyklistiky, která se zaměřuje na jízdu ve volném terénu, včetně skoků, triků a technických pasáží ( bunnyhop, skoky, triky, zvedání předního a zadního kola, odkloněné a klopené zatáčky, rovnováha, ovládání rychlosti kola atd...) Naši trenéři mají licence pro instruktory terénní turistiky pro freeride biking: ITCD (Instruktor Terénní Cykloturistiky D) a ITCC (Instruktor Terénní Cykloturistiky C). Trénink jízdy: pumptrack, skatepark, trail, bikepark + prostor tělocvičny, kde se v případě nepřízně počasí věnují teorii, výuce servisu kola, fyzické kondici či zdravovědě. Výukový plán pokročilých bikerů navazuje na aktivity z minulého roku.

Garden klub

PO 14:15-15:15

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Během kroužku se budeme věnovat tradičním pracím na zahradě – v okrasné části budeme vysazovat letničky a trvalky, stříhat keře, pečovat o skalku, v hospodářské části na záhonech a ve skleníku si vypěstujeme zeleninu pro nás i pro zvířátka. Bude-li nepříznivé počasí, věnujeme čas třeba pokojovým rostlinám nebo výrobkům z plodů naší zahrady (levandulová mýdla, bezinková limonáda, šalvějové bonbóny, mátový sirup, lipový čaj …). Nezapomeneme ani na zvířátka na zahradě – vyrobíme krmítka ptáčkům, postaráme se o jejich budky, připravíme obydlí i pro hmyzáčky. Během schůzek si najdeme čas i na vzdělávání – naučíme se poznávat rostliny a živočichy, které na zahradě můžeme potkat.

Gymnastika - mírně pokročilé - předzápis

Věk 6-17

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

PŘEDZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 -Cena: 1300 Kč/školní rok -Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů, přihláška je zatím nezávazná... -Mírně pokročilé: požadavky: kotoul vpřed/ vzad, přemet stranou (hvězda), provaz, rozštěp, holubička

Gymnastika - pokročilé - předzápis

Věk 6-17

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

PŘEDZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 -Cena: 1300 Kč/školní rok -Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů, přihláška je zatím nezávazná... -Pokročilé :požadavky: kotoul vpřed/ vzad, kotoul ze stoje, kotoul do roznožení, přemet stranou, přemet vpřed, stoj na rukou (do kotoulu, do mostu), provaz, rozštěp, rondát, most ze stoje

Gymnastika - předškoláci - předzápis

Věk 5-6

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Obsazeno

PŘEDZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 -Cena: 1300 Kč/školní rok -Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů, přihláška je zatím nezávazná... Gymnastický kroužek pro dívky v předškolním věku.

Gymnastika - výběrové skupiny - předzápis

Věk 6-17

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

PŘEDZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 -Cena: 1300 Kč/školní rok -Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů, přihláška je zatím nezávazná... - Výběrové skupiny (skupiny dle výběru vedoucích): požadavky: kotoul vpřed/ vzad, kotoul ze stoje, kotoul do roznožení, přemet stranou, přemet vpřed, přemet vzad, špicar, stoj na rukou (do kotoulu, do mostu), provaz, rozštěp, rondát, most ze stoje

Gymnastika - začátečníci - předzápis

Věk 6-17

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

PŘEDZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 -Cena: 1300 Kč/školní rok -Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů, přihláška je zatím nezávazná... -Začátečníci: požadavky: kladný vztah dítěte k pohybu (věk 6+)

Gymnastika přípravka 1/ Vodňany

Věk 3-6

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Kroužek je určen pro děti, které se nebojí pohybu. Hodiny gymnastiky jsou zaměřeny na pohybovou průpravu, posílení a protažení celého těla. Děti se také naučí základní akrobatické prvky jako jsou kotouly, hvězdy, stojky. To vše v souladu s vývojem dítěte a respektem k dětské anatomii tak, aby gymmnastika dítěti zdravě pomohla, ne ublížila.

Gymnastika přípravka 2/ Vodňany

Věk 3-6

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Kroužek je určen pro děti, které se nebojí pohybu. Hodiny gymnastiky jsou zaměřeny na pohybovou průpravu, posílení a protažení celého těla. Děti se také naučí základní akrobatické prvky jako jsou kotouly, hvězdy, stojky. To vše v souladu s vývojem dítěte a respektem k dětské anatomii tak, aby gymmnastika dítěti zdravě pomohla, ne ublížila.

Gymnastika ZŠ/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Rozvoj akrobatických dovedností, základy správného držení těla, vypilování gymnastických technik, práce s gymnastickým náčiním, týmová spolupráce s kamarády.

Háčkování/ Vodňany

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Háčkování pro děti je zábavný způsob, jak rozvíjet jemnou motoriku a trpělivost. Přináší užitek dětem všech věkových kategorií. Vlastníma rukama můžou vyrobit jedinečný dárek pro maminku, babičku, kamarádku nebo spolužačku. Kroužek je určen pro děti, které se chtějí naučit háčkovat. Uháčkujeme si od přívěšku na klíče, po plyšáka do postele. Vlastní výtvor si děti odnesou domů.

Házená /předškoláci/HANDBÁLCI

ST 16:00-17:00

Věk 4-7

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Nábor do oddílu házené TJ ČZ HBC Strakonice 1921 s DDM Strakonice. Všeobecná sportovní příprava pro předškoláky Informace: V.Tíkalová, 724 181 029

Házená /přípravka/dívky

PO 15:30-17:00, ČT 15:00-16:30

Věk 7-9

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Nábor do oddílu házené TJ ČZ HBC Strakonice 1921 s DDM Strakonice. Oddíl pro dívky z 1.-3. tříd ZŠ (ročníky narození 2015-2017) Informace: Eva Krausová, 606 669 916 www.hazenastrakonice.cz

Házená /přípravka/chlapci

ÚT 16:00-17:30, ČT 16:30-18:00

Věk 7-9

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Nábor do oddílu házené TJ ČZ HBC Strakonice 1921 s DDM Strakonice. Oddíl pro chlapce z 1.-3. tříd ZŠ (ročníky narození 2015-2017) Informace: M.Čech, 734 769 743 www.hazenastrakonice.cz

Hobby Horsing/ Vodňany

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Máš ráda pohyb, volnost, koně a módu? Neváhej a přidej se k nám! Hobby Horsing je skvělá možnost, jak zlepšit svou fyzičku, najít si nové kamarádky a třeba i získat medaile. Zdroj: https://www.familiesonline.co.uk/

Home Decor

ST 14:30-16:00

Věk 7-15

1 400 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Děti navštěvující kroužek Home Decor umějí proměnit vlastní pokojíček, rodinný obývák nebo terasu v neobyčejné místo. Pod jejich rukama vznikají květinové věnce a aranžmá, textilní hračky a doplňky, suché vazby, dekorativní keramika apod. Při výrobě dekorací si děti vyzkoušejí různé kreativní techniky – práci s hlínou, drátkování, šití, pletení nebo háčkování, malbu a kresbu na různé materiály, tvoření z přírodních materiálů apod. Výběr námětů k tvoření respektuje běh kalendářního roku a reflektuje významné svátky a události (Vánoce, Velikonoce, Den matek). Výrobky si děti odnášejí domů, většina materiálu je jim poskytnuta na kroužku.

Hra na bicí/ Vodňany

Věk 5-15

700 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Poslední 3 místa

Kroužek Bicí je určen všem chlapcům i dívkám, kteří mají zájem o naučení či zdokonalení hry na bicí nástroj. Žák se zábavnou formou seznámí s notovým zápisem, technickým provedením jednotlivých úderů a názvoslovím.

Hrátky se zvířátky 1

PO 15:30-16:30

Věk 4-8

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Kroužek Hrátky se zvířátky je určen školkovým dětem až po první třídu (rozhodující není věk, ale samostatnost). Děti za pomoci vedoucí nakrmí vybraná zvířátka chovaná v zoo koutku CEV Podskalí. Samozřejmostí je pohlazení a pochování vybraných zvířátek. Čas zbyde také na hru motivovanou zvířátky a přírodou obecně.

Hrátky se zvířátky 2

ČT 15:30-16:30

Věk 4-8

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Kroužek Hrátky se zvířátky je určen školkovým dětem až po první třídu (rozhodující není věk, ale samostatnost). Děti za pomoci vedoucí nakrmí vybraná zvířátka chovaná v zoo koutku CEV Podskalí. Samozřejmostí je pohlazení a pochování vybraných zvířátek. Čas zbyde také na hru motivovanou zvířátky a přírodou obecně.

Chovatelský kroužek 1

ÚT 15:00-16:30

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

V chovatelském kroužku se scházejí děti od 2. třídy základní školy se zájmem o zvířata a o přírodu. V první části kroužku se starají o domácí mazlíčky chované v zoo koutku CEV Podskalí. Na jejich péči každý týden čekají obvyklí chlupáči jako jsou morčata, králíci, křečci, činčily či osmáci, letci andulky nebo kakadu, ale i studenokrevné želvy, rybičky či gekoni. Nechybí však ani hospodářská zvířata – kozy a ovce. Děti všechna zvířata pod dozorem vedoucí krmí, některým rovněž čistí jejich příbytky, samozřejmostí je pochování a pohlazení. Novinkou budou v letošním školním roce překážky pro králičí hop. V druhé části kroužku je čas věnován hrám a aktivitám, které rozšiřují znalosti a vědomosti dětí nejen v rámci chovatelství, ale obecně v oblasti přírodovědy a ekologie.

Chovatelský kroužek 2

ST 15:00-16:30

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

V chovatelském kroužku se scházejí děti od 2. třídy základní školy se zájmem o zvířata a o přírodu. V první části kroužku se starají o domácí mazlíčky chované v zoo koutku CEV Podskalí. Na jejich péči každý týden čekají obvyklí chlupáči jako jsou morčata, králíci, křečci, činčily či osmáci, letci andulky nebo kakadu, ale i studenokrevné želvy, rybičky či gekoni. Nechybí však ani hospodářská zvířata – kozy a ovce. Děti všechna zvířata pod dozorem vedoucí krmí, některým rovněž čistí jejich příbytky, samozřejmostí je pochování a pohlazení. Novinkou budou v letošním školním roce překážky pro králičí hop. V druhé části kroužku je čas věnován hrám a aktivitám, které rozšiřují znalosti a vědomosti dětí nejen v rámci chovatelství, ale obecně v oblasti přírodovědy a ekologie.

Chovatelský kroužek 3

PÁ 14:00-15:30

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

V chovatelském kroužku se scházejí děti od 2. třídy základní školy se zájmem o zvířata a o přírodu. V první části kroužku se starají o domácí mazlíčky chované v zoo koutku CEV Podskalí. Na jejich péči každý týden čekají obvyklí chlupáči jako jsou morčata, králíci, křečci, činčily či osmáci, letci andulky nebo kakadu, ale i studenokrevné želvy, rybičky či gekoni. Nechybí však ani hospodářská zvířata – kozy a ovce. Děti všechna zvířata pod dozorem vedoucí krmí, některým rovněž čistí jejich příbytky, samozřejmostí je pochování a pohlazení. Novinkou budou v letošním školním roce překážky pro králičí hop. V druhé části kroužku je čas věnován hrám a aktivitám, které rozšiřují znalosti a vědomosti dětí nejen v rámci chovatelství, ale obecně v oblasti přírodovědy a ekologie.

InspirArt

Věk 6-12

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Tvoření a výtvarná činnost přináší dětem radost a potěšení, je to příležitost uvolnit svou představivost a bavit se při tvorbě vlastních uměleckých děl. Netradiční techniky umožňují dětem vyjádřit svou kreativitu, svou jedinečnou tvůrčí vizi a rozvinout svou vlastní uměleckou identitu.

Jóga Chill - mladší

Věk 5-7

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Základy jógy podané zábavnou a hravou formou. Jógové hry děti se pravidelným cvičením naučí lépe vnímat a ovládat své tělo, zklidní se a lépe si poradí ve stresových situacích. Jógová hodina pro menší děti je živější, plná her a zábavy a je zakončená relaxačními hrami, při kterých se děti učí odpočívat. Součástí kroužku je také pochopení a zvládnutí základního dechu. Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Jóga Chill - starší

Věk 8-12

1 300 Kč / rok

Fitness klub ELKO, Ellerova

Volno

Základy jógy podané zábavnou a hravou formou. Lekce jógy s teenagery již více připomíná lekci dospěláckou. Důraz je kladen na celkové protažení a posílení těla a do hodin jsou zařazovány i prvky z acroyogy, základy hatha jógy, jin jógy a aštanga jógy. Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Judo pokročilí/ Vodňany

Věk 5-16

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Nabízíme tréninky juda pro všechny věkové kategorie na rekreační i vrcholové úrovni. Cílem naší koncepce je děti od útlého věku pro sport nadchnout a pozitivně je motivovat. Snažíme se o všestranný rozvoj dítěte a zároveň dbáme na dodržování judistické etikety a fair play. Kroužek je určen pro pokročilé.

Judo začátečníci/ Vodňany

Věk 5-16

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Nabízíme tréninky juda pro všechny věkové kategorie na rekreační i vrcholové úrovni. Cílem naší koncepce je děti od útlého věku pro sport nadchnout a pozitivně je motivovat. Snažíme se o všestranný rozvoj dítěte a zároveň dbáme na dodržování judistické etikety a fair play. Kroužek je určen pro začátečníky.

Jump dance

Věk 6-25

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Jump dance vychází ze stylu jumpstyle. Je to rychlý skákací moderní tanec a jeho základní rychlost se pohybuje mezi 140 - 150 BPM. Tanec je také nazýván Jumpen (anglické slovo Jump + německá a holandská přípona -en), což znamená „skákání“ nebo „skákat“. Termíny tréninků budo stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Jumping dospělí 1/ Vodňany

Věk 15-50

1 500 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Cílem je komplexní a velmi zábavný pohybový rozvoj, zpevnění celého těla a zvýšení fyzické kondice. Budujeme kondici, obratnost, koordinaci a týmovou spolupráci. Jumping je velmi populární a energický sport, který nadchne rozhodně i Vás.

Jumping dospělí 2/ Vodňany

Věk 18-99

1 500 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Poslední 2 místa

Cílem je komplexní a velmi zábavný pohybový rozvoj, zpevnění celého těla a zvýšení fyzické kondice. Budujeme kondici, obratnost, koordinaci a týmovou spolupráci. Jumping je velmi populární a energický sport, který nadchne rozhodně i Vás.

Jumping pokročilí/ Vodňany

Věk 10-18

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Tato skupina je výběrová a přihlašuje děti pouze vedoucí kroužku po předchozí domluvě.

Jumping středně pokročilí/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Poslední 4 místa

Tato skupina je výběrová a přihlašuje děti pouze vedoucí kroužku po předchozí domluvě.

Jumping začátečníci/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Poslední 3 místa

Cílem je komplexní a velmi zábavný pohybový rozvoj Vašeho dítěte. Budujeme kondici, obratnost, koordinaci, týmovou spolupráci. Jumping je velmi populární a energický sport, který nadchne rozhodně i Vaše dítě.

Jumpstyle/ Vodňany

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Jumpstyle je elektronická hudba a moderní tanec oblíbený hlavně mezi mladými lidmi a soustředěný převážně v Evropě. Jeho základní rychlost se pohybuje mezi 140 - 150 BPM. Tanec je také nazýván Jumpen (anglické slovo Jump + německá a holandská přípona -en), což znamená „skákání“ nebo „skákat“.

Just Dance

Věk 7-10

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Just Dance kroužek je skvělou aktivitou pro děti, která kombinuje hudbu, tanec a zábavu. Společně se naučíme jednotlivé choreografie ze známé hudební hry Just dance. Naskoč na parket a rozhýbejte své boky v rytmu hudby! Budeme tancovat na známé světové hity, ale i na některé klasiky. Tak co, dáme battle?

Just SKATE Academy /pokročilí

Věk 7-16

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Just Skate Academy pokračuje i v novém školním roce! Navážeme na minulý rok, budeme společně jezdit, bavit se nejen o skateboardingu, poslouchat hudbu a vyměňovat zkušenosti i zážitky. K tomu přibydou zajímávé komunitní akce, výlety a setkání se zajímavými osobnostmi. Odklepni přihlášku a pojď s námi budovat strakonickou skateboardovou komunitu.

Just SKATE Academy /začátečníci

Věk 6-16

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Just Skate Academy pokračuje i v novém školním roce! Navážeme na minulý rok, budeme společně jezdit, bavit se nejen o skateboardingu, poslouchat hudbu a vyměňovat zkušenosti i zážitky. K tomu přibydou zajímávé komunitní akce, výlety a setkání se zajímavými osobnostmi. Odklepni přihlášku a pojď s námi budovat strakonickou skateboardovou komunitu Pod vedením zkušeného instruktora se naučíš správnou techniku jízdy, vypiluješ kontrolu skateboardu a dozvíš se všechny potřebné “fígle” a triky, jak se postupně učit tak, aby i to co pro tebe je teď nemožné byla tvoje “normálka”. Navíc poznáš skvělou partu mladých lidí, kteří v tom budou s tebou a vzájemně si pomůžete. Všechno tak půjde zlehka, v příjemné atmosféře a hlavně s úsměvem. Navíc Tě v budoucnu čekají další speciální aktivity, výlety a workshopy!

Keramická dílna pro MŠ

Věk 5-7

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 2 místa

Práce s keramikou může být pro malé děti velmi zábavná a stimulující. Máme připraveno spoustu nápadů a jsme otevřeni dětskému vlastnímu projevu a fantazii, protože kreativní výtvarná činnost je o objevování a radosti z vlastní tvorby.

Keramika 1

Věk 8-18

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Práce s keramikou může být pro malé děti velmi zábavná a stimulující. Máme připraveno spoustu nápadů a jsme otevřeni dětskému vlastnímu projevu a fantazii, protože veškerá kreativní činnost je o objevování a radosti z vlastní tvorby.

Keramika 2

Věk 8-18

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Práce s keramikou může být pro malé děti velmi zábavná a stimulující. Máme připraveno spoustu nápadů a jsme otevřeni dětskému vlastnímu projevu a fantazii, protože veškerá kreativní činnost je o objevování a radosti z vlastní tvorby.

Keramika 3

ÚT 16:00-18:00

Věk 8-18

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Práce s keramikou může být pro malé děti velmi zábavná a stimulující. Máme připraveno spoustu nápadů a jsme otevřeni dětskému vlastnímu projevu a fantazii, protože veškerá kreativní činnost je o objevování a radosti z vlastní tvorby.

Keramika 4

ČT 14:30-16:30

Věk 8-18

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Práce s keramikou může být pro malé děti velmi zábavná a stimulující. Máme připraveno spoustu nápadů a jsme otevřeni dětskému vlastnímu projevu a fantazii, protože veškerá kreativní činnost je o objevování a radosti z vlastní tvorby.

Keramika 5 začátečníci

Věk 6-9

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Práce s keramikou může být pro malé děti velmi zábavná a stimulující. Máme připraveno spoustu nápadů a jsme otevřeni dětskému vlastnímu projevu a fantazii, protože veškerá kreativní činnost je o objevování a radosti z vlastní tvorby. Určeno dětem ve věkové skupině 6 - 8 let. Termín konání bude upřesněn, předpokládaný den kroužku pátek.

Keramika pokročilí/ Vodňany

Věk 6-15

1 700 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Keramická dílna je skvělým prostředím pro rozvoj kreativity a zkoušení nových technik v keramickém řemesle. Při společné činnosti vás přivedeme na velké množství nových technik, které můžete v rámci keramiky vyzkoušet. Nebojte se experimentovat a objevovat nové techniky ve své keramické dílně. Neustálé zkoušení nových věcí posiluje kreativitu a rozšiřuje vaše dovednosti. Kroužek je určen pro pokročilé.

Keramika začátečníci/ Vodňany

Věk 6-15

1 700 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Keramická dílna je skvělým prostředím pro rozvoj kreativity a zkoušení nových technik v keramickém řemesle. Při společné činnosti vás přivedeme na velké množství nových technik, které můžete v rámci keramiky vyzkoušet. Nebojte se experimentovat a objevovat nové techniky ve své keramické dílně. Neustálé zkoušení nových věcí posiluje kreativitu a rozšiřuje vaše dovednosti. Kroužek je určen pro začátečníky.

Keyboard pokročilí/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Hra na klávesy podporuje nejen hudební nadání, ale i rozvoj kreativity. Děti budou mít příležitost improvizovat, vytvářet vlastní hudební motivy a experimentovat s různými zvuky a efekty. Je to skvělý způsob, jak se vyjádřit skrze hudbu a objevovat vlastní hudební styl.

Keyboard začátečníci 1/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Kroužek hraní na klávesy je skvělá volba pro ty, kteří se chtějí naučit hrát na tento hudební nástroj a rozvíjet své hudební schopnosti. Děti se seznámí s klávesovým nástrojem, základními technikami hry a hudebními pojmy. Naučí se hrát jak klasické skladby, tak i moderní písně. Budou se zabývat akordy, melodiemi, rytmikou a harmonií, což jim umožní hrát různé styly hudby dle svého výběru.

Keyboard začátečníci 2/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Kroužek hraní na klávesy je skvělá volba pro ty, kteří se chtějí naučit hrát na tento hudební nástroj a rozvíjet své hudební schopnosti. Děti se seznámí s klávesovým nástrojem, základními technikami hry a hudebními pojmy. Naučí se hrát jak klasické skladby, tak i moderní písně. Budou se zabývat akordy, melodiemi, rytmikou a harmonií, což jim umožní hrát různé styly hudby dle svého výběru.

Klasická sólová kytara/NOVINKA

Věk 9-66

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 4 místa

Sólová hra zahrnuje široký repertoár od renesanční a barokní hudby, přes klasickou a romantickou, až po moderní skladby a různé hudební styly. Kytaristé se učí číst noty a tabulatury a učí se i různé techniky pravé a levé ruky, jako je arpeggio, legato, staccato, tremolo a další, které jsou základem pro vyjádření hudební myšlenky. Sólová hra na klasickou kytaru je nádherná a obohacující cesta, která nabízí nekonečné možnosti hudebního vyjádření a radosti z hudby.

Klávesy /pokročilé skupiny/PŘEDZÁPIS

Věk 7-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Hra na klávesy podporuje nejen hudební nadání, ale i rozvoj kreativity. Děti budou mít příležitost improvizovat, vytvářet vlastní hudební motivy a experimentovat s různými zvuky a efekty. Je to skvělý způsob, jak se vyjádřit skrze hudbu a objevovat vlastní hudební styl. Další výhodou tohoto kroužku je, že se účastníci seznámí s širokým spektrem hudebního repertoáru. Kromě klasických skladeb se naučí hrát i moderní písně, filmovou hudbu nebo populární skladby. To jim poskytne pestrou paletu hudebních dovedností a zároveň jim umožní objevovat různé žánry hudby.

Klávesy /začátečníci/PŘEDZÁPIS

Věk 7-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek hraní na klávesy je skvělá volba pro ty, kteří se chtějí naučit hrát na tento hudební nástroj a rozvíjet své hudební schopnosti. Děti se seznámí s klávesovým nástrojem, základními technikami hry a hudebními pojmy. Naučí se hrát jak klasické skladby, tak i moderní písně. Budou se zabývat akordy, melodiemi, rytmikou a harmonií, což jim umožní hrát různé styly hudby podle svého výběru.

Klavír/PŘEDZÁPIS

Věk 7-61

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Při hře na klavír je kladen důraz na zvládnutí základních technik klavírní hry, jako je správná poloha rukou, držení těla, základní cvičení pro rozvoj síly a pohyblivosti prstů, výuka notového zápisu a čtení not. Děti mají možnost naučit se hru na klavír prostřednictvím známých písní a melodií. Podporujeme děti, aby nejen reprodukovaly skladby, ale také se snažili interpretovat hudbu a vyjadřovat své vlastní hudební výrazy.

Klubíčko /klub pro předškoláky/PŘEDZÁPIS

Věk 4-7

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 4 místa

Kroužek pro předškolní děti zaměřený na tvoření, výtvarku a společné hraní je skvělou aktivitou, která podporuje jejich kreativitu, motorické dovednosti a fantazii. Společná hra a tvoření jsou především zábavné a relaxační. Kroužek podporuje rozvoj dětského sebevědomí a budování sociálních vztahů s dalšími dětmi.

KLUBÍK/dopolední hýbábky 1 (věk: 1-1,5 let)

ST 09:00-10:00

Věk 1-2

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Dopolední kroužek pro děti a rodiče doporučený věk: 1 - 1,5 roku Program: rozvoj sluchového vnímání, rytmika, pohyb, tanec Lektor: Alena Novotná, tel: 722 821 966, alena.urbanova90@seznam.cz

KLUBÍK/dopolední hýbánky (věk: 2 roky)

PO 10:00-11:00

Věk 1-3

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Dopolední kroužek pro děti a rodiče doporučený věk: 2 roky Program: rozvoj sluchového vnímání, rytmika, pohyb, tanec Lektor: Alena Novotná, tel: 722 821 966, alena.urbanova90@seznam.cz

KLUBÍK/dopolední hýbánky 1 (věk: 2-3 roky)

ÚT 10:00-11:00

Věk 2-3

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Dopolední kroužek pro děti a rodiče doporučený věk: 2-3 roky Program: rozvoj sluchového vnímání, rytmika, pohyb, tanec Lektor: Alena Novotná, tel: 722 821 966, alena.urbanova90@seznam.cz

KLUBÍK/dopolední hýbánky 2 (věk: 1-1,5 let)

PO 09:00-10:00

Věk 1-2

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Dopolední kroužek pro děti a rodiče doporučený věk: 1 - 1,5 roku Program: rozvoj sluchového vnímání, rytmika, pohyb, tanec Lektor: Alena Novotná, tel: 722 821 966, alena.urbanova90@seznam.cz

KLUBÍK/dopolední hýbánky 2 (věk: 2-3 roky)

ST 10:00-11:00

Věk 2-3

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Dopolední kroužek pro děti a rodiče doporučený věk: 2-3 roky Program: rozvoj sluchového vnímání, rytmika, pohyb, tanec Lektor: Alena Novotná, tel: 722 821 966, alena.urbanova90@seznam.cz

Koumáci

ČT 14:15-15:15

Věk 6-11

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Cílem kroužku Koumáci je přispívat k pochopení různých přírodních jevů a zákonitostí, a to formou zábavných fyzikálních a chemických pokusů z různých oblastí vědy, techniky a ekologie. Během kroužku rozvíjíme u dětí zvídavost, probouzíme jejich zájem o vědu, učíme je samostatné práci. Společně objevujeme řadu zákonitostí přírody, formou hry více poznáváme sami sebe, své okolí, svět. K pokusům nepotřebujeme složité přístroje, stačí nám většinou materiál, který je běžně dostupný v každé domácnosti a je používán ke každodenním potřebám. Z těchto pomůcek pak umíme vyrobit třeba autíčko, vesmírnou raketku nebo aktivní sopku.

Kreativní kroužek/ Vodňany

ST 15:15-16:45

Věk 6-15

1 500 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Kroužek pro všechny kreativní děti, které baví vyrábět, malovat, zkoušet různé výtvarné techniky, chtějí realizovat své vlastní nápady, nebo se inspirovat.

Kutilové

Věk 6-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Práce se dřevem je krásné řemeslo, které spojuje funkčnost a estetiku dřeva a umožňuje tvorbu nádherných a trvanlivých výrobků. Je to skvělý způsob, jak předat mladým lidem tradiční technologické postupy a získat také různé dovedností, které využijete v budoucím praktickém životě. Termín bude upřesněn v září 2024, předpokládaný den konání je ÚT, ČT

Kytara /začátečníci/PŘEDZÁPIS

Věk 8-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Poslední 3 místa

Děti se naučí správné držení kytary, postavení rukou a prstů, základní akordy a množství písní, jenž jsou vhodné pro začátečníky a které využívají naučené akordy. Písně s jednoduchými melodiemi a textem jsou ideální pro začátečníky, protože jim umožňují cvičit akordy a současně zpívat. Výuka je vedena jako skupinová hra, kde mohou děti společně hrát a vytvářet hudbu jako kapela. Tímto způsobem se naučí poslouchat ostatní hudebníky, pracovat na synchronizaci a spolupráci. Na základě počtu přihlášek bude otevřeno několik skupin v různých termínech, přihláška je zatím nezávazná.

Kytara pokročilí 1/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Děti se také učí porozumět struktuře písní, zlepšují svou schopnost improvizace, podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara pokročilí 2/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Děti se také učí porozumět struktuře písní, zlepšují svou schopnost improvizace, podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara středně pokročilí/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara středně pokročilí/ ZŠ Bavorov

Věk 6-12

1 200 Kč / rok

Kroužky v ZŠ Bavorov

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara začátečníci/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Poslední 2 místa

Děti se naučí správné držení kytary, postavení rukou a prstů, základní akordy a množství písní, jenž jsou vhodné pro začátečníky a které využívají naučené akordy. Písně s jednoduchými melodiemi a textem jsou ideální pro začátečníky, protože jim umožňují cvičit akordy a současně zpívat. Výuka je vedena jako skupinová hra, kde mohou děti společně hrát a vytvářet hudbu jako kapela. Tímto způsobem se naučí poslouchat ostatní hudebníky, pracovat na synchronizaci a spolupráci.

Kytara začátečníci/ ZŠ Bavorov

Věk 6-12

1 200 Kč / rok

Kroužky v ZŠ Bavorov

Volno

Děti se naučí správné držení kytary, postavení rukou a prstů, základní akordy a množství písní, jenž jsou vhodné pro začátečníky a které využívají naučené akordy. Písně s jednoduchými melodiemi a textem jsou ideální pro začátečníky, protože jim umožňují cvičit akordy a současně zpívat. Výuka je vedena jako skupinová hra, kde mohou děti společně hrát a vytvářet hudbu jako kapela. Tímto způsobem se naučí poslouchat ostatní hudebníky, pracovat na synchronizaci a spolupráci. Kroužek je určen pro děti od 1. do 5. třídy.

Kytara/D. Marešová/PŘEDZÁPIS

Věk 9-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Děti se naučí správné držení kytary, postavení rukou a prstů, základní akordy a množství písní, jenž jsou vhodné pro začátečníky a které využívají naučené akordy. Písně s jednoduchými melodiemi a textem jsou ideální pro začátečníky, protože jim umožňují cvičit akordy a současně zpívat. Výuka je vedena jako skupinová hra, kde mohou děti společně hrát a vytvářet hudbu jako kapela. Tímto způsobem se naučí poslouchat ostatní hudebníky, pracovat na synchronizaci a spolupráci.

Kytara/I. Hochová/PŘEDZÁPIS

Věk 9-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara/M. Jiříková/PŘEDZÁPIS

PÁ 14:30-15:30

Věk 9-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara/pokročilí/PŘEDZÁPIS

Věk 8-18

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Zkušenějším kytaristům nabízíme možnost hrát písně z různých hudebních žánrů, což jim pomůže rozšiřovat hudební obzory a pochopit rozdílnosti stylů. Pomáháme dětem porozumět struktuře písní a zlepšit jejich schopnost improvizace a hry na kytaru. Podporujeme jejich kreativitu a umožňujeme jim vlastní hudební vyjádření.

Kytara/V. Novák/PŘEDZÁPIS

Věk 9-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Děti se naučí správné držení kytary, postavení rukou a prstů, základní akordy a množství písní, jenž jsou vhodné pro začátečníky a které využívají naučené akordy. Písně s jednoduchými melodiemi a textem jsou ideální pro začátečníky, protože jim umožňují cvičit akordy a současně zpívat. Výuka je vedena jako skupinová hra, kde mohou děti společně hrát a vytvářet hudbu jako kapela. Tímto způsobem se naučí poslouchat ostatní hudebníky, pracovat na synchronizaci a spolupráci.

Lego kroužek

ST 16:45-18:15

Věk 5-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

V Lego kroužku zažijí děti nekonečnou zábavu s oblíbenou stavebnicí. Pro účastníky jsou připraveny velké stavebnice, které děti podle návodu samy nebo ve dvojici během schůzek staví. Lektor je kdykoliv připraven dětem pomoci, ať již s hledáním kostiček nebo s vysvětlením nejasností v návodě. Čas je samozřejmě vyhrazen i hraní s postavenými výrobky. Děti si během kroužku zlepšují jemnou motoriku, zlepšují prostorové myšlení, rozvíjejí hravost a fantazii. Pouze v tomto kroužku může bojovat Spiderman po boku podmořských potápěčů ve vesmírném plavidle z Hvězdných válek proti zoufalým hasičům!

Lego robotika

Věk 8-15

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek je zaměřen na výuku a praktickou práci s Lego Robotikou. Děti využívají různé senzory a motory a zapojují se do různých výzev a projektů, které podporují jejich kreativitu a problémové řešení. Často se používá software, který umožňuje programování robotů pomocí blokového programování, což zjednodušuje proces pro začátečníky. Kroužek má za cíl rozvíjet dovednosti v oblastech vědy, technologií, inženýrství a matematiky. Podporuje zájem o techniku a vědecké disciplíny. Tato forma vzdělávání je interaktivní, zábavná a umožňuje účastníkům rozvíjet dovednosti v týmové práci, kreativitě, řešení problémů a logickém myšlení. Předpokládaný den konání je PONDĚLÍ

Mažoretky MINI Otavanky

Věk 8-12

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Připoj se k našemu zájmovému kroužku pokročilých mažoretek a otevři dveře do světa tance a nezapomenutelných zážitků! Mini Otavanky jsou pro dívky, které v minulých letech navštěvovaly přípravku mažoretek.

Mažoretky Otavanky - soutěžní

PÁ 16:30-18:30

Věk 12-17

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výběrová skupina - vybírá trenérka Monika Šmejkalová. Tréninky soutěžní skupiny jsou zaměřeny na zlepšení taneční techniky, synchronizaci pohybů, preciznost práce s hůlkou a celkovou estetiku vystoupení. Členky skupiny se učí různé choreografie, které poté předvádějí na soutěžích po celé ČR.

Mažoretky pokročilí/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Vedoucí Karel Černý se už od dětství věnuje tanci. V roce 2016 se nadchnul pro mažoretkový sport a věnuje se mu již 7 let. Od začátku se věnuje spíše soloformacím, se kterými má také největší úspěchy, mezi které patří Mistr České Republiky 2023 v kategorii Flag ( vlajka ) a dvojnásobný titul II. Vicemistra Evropy 2023 v kategoriích 2 Baton a Flag. Za tu dobu, co se věnuje tanci a mažoretkovému sportu nasbíral mnoho zkušeností, které by rád předával mladším generacím.

Mažoretky přípravka

Věk 4-7

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Přidej se k nám a objev svět mažoretek! Hledáme malé tanečnice. které chtějí poznat kouzlo mažoretkového. S námi se budeš bavit. tanči a ladně točit hůlkou. Těšíme se na tebe a na společné taneční dobrodružství!

Mažoretky sóla/dua

PÁ 18:30-20:00

Věk 10-18

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Příprava jednotlivců a dvojic na soutěže. Individuální příprava. Skupina je určena pro pokročilé dívky, které navštěvují mažoretky již několikátým rokem. Sóla po domluvě s trenérkou Monikou Šmejkalovou.

Mažoretky středně pokročilí/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Vedoucí Karel Černý se už od dětství věnuje tanci. V roce 2016 se nadchnul pro mažoretkový sport a věnuje se mu již 7 let. Od začátku se věnuje spíše soloformacím, se kterými má také největší úspěchy, mezi které patří Mistr České Republiky 2023 v kategorii Flag ( vlajka ) a dvojnásobný titul II. Vicemistra Evropy 2023 v kategoriích 2 Baton a Flag. Za tu dobu, co se věnuje tanci a mažoretkovému sportu nasbíral mnoho zkušeností, které by rád předával mladším generacím.

Mažoretky začátečníci/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Vedoucí Karel Černý se již od dětství věnuje tanci. V roce 2016 se nadchnul pro mažoretkový sport a věnuje se mu již 7 let. Od začátku se věnuje spíše soloformacím, se kterými má také největší úspěchy, mezi které patří Mistr České Republiky 2023 v kategorii Flag ( vlajka ) a dvojnásobný titul II. Vícemistra Evropy 2023 v kategoriích 2 Baton a Flag. Za tu dobu, co se věnuje tanci a mažoretkovému sportu nasbíral mnoho zkušeností, které by rád předával mladším generacím.

Mikroskopování/ Vodňany

Věk 6-15

1 200 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Mikroskopování živé a neživé přírody. schůzka 1x za měsíc

Mimi Klub/ Vodňany/ 50 Kč placeno na místě

Věk 1-3

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Mimi Klub je dopolední cvičení maminek s dětmi. Jedná se o sportovní, taneční a výtvarné aktivity pro děti od 1 roku do 3 let. Kurz se platí na místě - 50,-/lekce. Děti si vytváří pozitivní vztah ke sportu prostřednictvím her a příběhů, doplněné říkankami a písničkami.

Mini dance

Věk 6-7

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Taneční kroužek pro holčičky v 1. třídě. Kroužek navazuje na přípravu v kroužku Start dance.

Německý jazyk

Věk 9-12

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Německý jazyk má bohatou historii a setkáš se s ním třeba v Rakousku, Švýcarsku a Německu. V našem zájmovém kroužku se zaměřujeme na zábavný a interaktivní přístup ke vzdělávání. Naučíš se základy německé gramatiky, slovní zásobu a výslovnost. Budeme společně pracovat na mluvení, čtení a psaní. Připrav se na dobrodružství a poznávání německého jazyka! So Guten tag, setz ouch.

NJ - začátečníci/ Vodňany

Věk 4-7

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Němčina hrou! Děti se seznámí se základy německého jazyka prostřednictvím zábavných, hravých a interaktivních metod výuky a postupně získají nové znalosti a dovednosti v oblasti německého jazyka. Každý může být němčinář, tak proč ne právě ty?

Orientální tance/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Břišní tanec prospívá tělu i duchu a je vynikající volbou pro všechny dívky, kdo se chtějí těšit ze zdravého a harmonického života. Tanečnice se naučí vyjadřovat svým pohybem. Tento tanec dokáže okouzlit člověka již od středověku. Břišní tanec má bohatou mytologickou minulost, ze které mohou tanečnice čerpat energii.

Osm brokátů/kurz pro dospělé

PO 10:00-12:00

Věk 18-99

1 600 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Osm kusů brokátu je cvičení, které podporuje zdraví jednotlivých orgánů, posiluje imunitu, harmonizuje hormonální systém, ale také aktivuje naši duševní sílu a schopnost prožívat štěstí. Cvičení sestavy Osm brokátů + doplňková cvičení s Tai-či a Čchi-kung.

Patchwork/kurz pro dospělé

ST 17:00-19:00

Věk 18-99

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Plastikový modelář

PÁ 15:30-17:00

Věk 6-18

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Tento kroužek je skvělou příležitostí pro zájemce o tvůrčí činnost spojenou s technikou a historií. Stavba plastikových modelů je nejen zábavná, ale také přináší mnoho výhod pro rozvoj jemné motoriky, trpělivosti, soustředění a citu pro detail. Navíc posiluje vztah k historii. V rámci kroužku budeš zdokonalovat své znalosti a dovednosti v oblasti stavby plastikových modelů s využitím moderních metod a trendů v modelařině. Naším cílem je osvojit si techniky stavby plastikových modelů, barvení a seznámení se s moderními stavebními a patinovacími technikami, které dodají modelům ještě autentičtější vzhled. V rámci kroužku mají členové přístup k modelářskému ateliéru, který je vybaven nářadím, pomůckami, lepidly, barvami a soupravami na airbrush. Kroužek plastikového modeláře je skvělou příležitostí k výměně zkušeností a poznatků mezi členy, a také k rozvíjení kreativity a fantazie. Je to skvělá aktivita pro každého, kdo má zájem o techniku a historii a rád se věnuje tvůrčí činnosti.

Pletení z pedigu/kurz pro dospělé

ÚT 16:30-18:30

Věk 18-99

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Obsazeno

Naučíte se základní techniky pletení, jako je jednoduché opletání a zaplétání, uzlíkování a vytváření různých vzorů. Budete mít možnost vyrábět různé předměty od těch jednodušších, jako jsou malé košíky, až po složitější a větší projekty. Práce s pedigem vyžaduje preciznost a jemné pohyby rukou, což může zlepšit koordinaci a zručnost a je to nejen tvůrčí činnost, ale také velice příjemná relaxační a uklidňující aktivita.

Policisté v akci

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Pokud máš zájem vyzkoušet si práci policistů na vlastní kůži, přihlas do našeho kroužku, při které poznáš různorodé aktivity spojené s práci Policie. Čekají tě exkurze na zajímavá místa, můžeš se zapojit do preventivních akcí, které Policie pořádá ve městě. Tyto akce se zaměřují na zvyšování bezpečnosti a osvětu veřejnosti. Doplňkově se budeme věnovat výuce sebeobrany, což je důležitý nástroj pro policisty. Budeš mít příležitost seznámit se se základy střelby a zkusit střílet pod dohledem instruktora a zlepšit své fyzické a taktické schopnosti v rámci outdoorových aktivit. Předpokládaný den konání je ÚTERÝ.

Potápěčská akademie

ČT 17:30-18:30

Věk 8-14

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Děti se v kroužku naučí šnorchlovat, základy freediving a potápění s přístrojem. Součástí je učení záchrany tonoucího a řešení reálných krizových situací u vody a ve vodě. Potápěčská akademie je vzájemně propojena se zájmovým kroužkem Zdravotníci 112.

Potápění

ST 17:00-18:00

Věk 8-16

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Potápění má za cíl výchovu dětí ve sportovním duchu se zaměřením na plavání, používání ploutví, potápěčských brýlí a dýchací trubice. Během kurzu potápění budete absolvovat praktická cvičení, která vás naučí základní dovednosti potřebné pro potápění. Budete se učit správnému používání potápěčské výstroje, techniky dýchání pod vodou, vyrovnávání tlaku, signalizaci a další dovednosti potřebné pro bezpečné potápění.

Předškoláček/ Vodňany

Věk 4-6

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Vítáme všechny malé objevitele do našeho Kreativního světa předškoláčků! Tento kroužek je navržen tak, aby podporoval rozvoj dětí ve třech klíčových oblastech - hudbě, výtvarném umění a pohybu - a poskytoval jim tak pestrou a zábavnou formu vzdělávání. Našim cílem je rozvíjet kreativitu a estetické cítění, podporovat hudební, výtvarné a pohybové dovednosti a posilovat sociální dovednosti a týmovou spolupráci.

Přírodověda pro domškoláky - NOVINKA

ČT 09:00-11:00

Věk 7-12

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Kroužek je určen dětem prvního stupně ZŠ, které se vzdělávají doma. Činnost kroužku bude probíhat jednou za 14 dní ve dvouhodinovém dopoledním bloku, ve kterém se budeme věnovat okruhům z prvouky a přírodovědy. Konkrétní náplň kroužku bude vycházet ze vzdělávacích potřeb rodičů a jejich dětí.

Roztleskávačky - pokročilé

Věk 8-16

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Skupina pro dívky, které absolvovaly tréninky pro začátečníky, ovládají základní prvky gymnastiky, vnímají hudební rytmus a umí pracovat s pom - pomy. Fyzicky zvládnou náročnější trénink. Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Roztleskávačky - začátečníci

Věk 7-15

650 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek roztleskávaček je určen všem dívkám, které láká propojit tanec s prvky akrobacie. Zábavnou formou se děvčata naučí základní taneční kroky a gymnasticky - akrobatické prvky. Důraz klademe na správné držení těla, koordinaci pohybů a týmovou spolupráci. Taneční sestavy jsou obohaceny o typické třásně - pom pomy. Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2023, na základě školních rozvrhů.

Roztleskávačky/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Kroužek roztleskávaček je určen všem dívkám, které láká propojit tanec s prvky akrobacie. Zábavnou formou se děvčata naučí základní taneční kroky. Důraz klademe na správné držení těla, koordinaci pohybů a týmovou spolupráci. Taneční sestavy jsou obohaceny o typické třásně - pom pomy.

Rybářský kroužek/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Tráví vaše děti mnoho času u televize či PC? Je tu čas na změnu! Pro začínající rybáře organizujeme rybářský kroužek. Získávají zde nejen vztah k přírodě, ale i praxi v různých rybolovných technikách, znalosti flory a fauny, a tak nacházejí i jiné možnosti a aktivity, jak trávit volný čas.

Sebeobrana/NOVINKA!

Věk 10-15

1 600 Kč / rok

Fitness klub ELKO, Ellerova

Volno

Show dance/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Show dance je taneční styl, který kombinuje různé prvky z různých tanečních disciplín. Tento druh tance je velmi expresivní a dramatický. Zaměřuje se na vyprávění příběhu nebo vyjádření emocí prostřednictvím pohybu a různých rekvizit. Show dance často zahrnuje komplexní scénografii a nápadité kostýmy, které podporují celkový dojem a příběh tanečního čísla.

Sólový zpěv/ Vodňany

Věk 5-15

1 800 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Poslední 3 místa

Zpěv a hlasová výchova se zabývá rozvojem pěveckých dovedností u dětí. Slouží k osvojení správných pěveckých návyků a dýchání. Během kroužku budeme nejen zpívat, ale také pečovat o hlas, rozvíjet rytmiku a zabývat se základní hudební teorií, nutnou ke zvládnutí zpěvu. Žáci se seznámí s lidovými i umělými písněmi úměrnými jejich věku a pěveckým dovednostem. Kroužek tedy přispívá k rozvoji a kultivaci hudebního cítění dětí.

Sporťáček - 5 - 6 let - předzápis

Věk 5-6

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Jedná se o sportovní aktivity pro děti předškolního věku. Děti si vytváří pozitivní vztah ke sportu prostřednictvím her a příběhů, doplněné říkankami a písničkami. Kroužek je rozdělen podle věku dětí: 4-5let a 5-6 let. Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Sporťáček - 4 - 5 let - předzápis

Věk 4-5

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Přijímáme náhradníky

Jedná se o sportovní aktivity pro děti předškolního věku. Děti si vytváří pozitivní vztah ke sportu prostřednictvím her a příběhů, doplněné říkankami a písničkami. Kroužek je rozdělen podle věku dětí: 4-5let a 5-6 let. Termíny tréninků budou stanoveny na začátku září 2024, na základě školních rozvrhů.

Sporťáček/ Vodňany

Věk 3-6

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Jedná se o sportovní aktivity pro děti předškolního věku. Děti si vytváří pozitivní vztah ke sportu prostřednictvím her a příběhů, doplněné říkankami a písničkami.

Sportovní kroužek/ ZŠ Bavorov

PÁ 14:00-15:00

Věk 6-9

1 200 Kč / rok

Kroužky v ZŠ Bavorov

Volno

Malí sportovci na kroužku získají základy sportovní všestrannost, která je základem pro další sportovní růst dítěte. Kroužek není vrcholový klub, důležitá je hravá forma. Důraz klademe také na spolupráci dětí v týmu, sportovní chování a dodržování pravidel. Samozřejmě vždy dbáme na bezpečnost dětí. Kroužek je určen pro děti od 1. do 3. třídy.

Start dance/ Vodňany

Věk 3-5

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Máš ráda pohyb, tanec a hry? Tak to tu jsi správně! Tancování pro nejmenší je skvělý způsob, jak rozvíjet motorické dovednosti, koordinaci a hudební vnímání. Hodiny jsou vedeny zábavou a interaktivní formou, zaměřují se na jednoduché taneční kroky a hudební hry, které jsou přizpůsobeny věku a dovednostem dětí. Naším cílem je, aby děti hravou formou a profesionálním přístupem lektora získaly kladný vztah k pohybu a tanci.

Start Dance/tancování pro nejmenší 1.

ÚT 14:30-15:30

Věk 4-6

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Přijímáme náhradníky

Máš ráda pohyb, tanec a hry? Tak to tu jsi správně! Tancování pro nejmenší je skvělý způsob, jak rozvíjet motorické dovednosti, koordinaci a hudební vnímání. Hodiny jsou vedeny zábavnou a interaktivní formou, zaměřují se na jednoduché taneční kroky a hudební hry, které jsou přizpůsobeny věku a dovednostem dětí. Naším cílem je, aby děti hravou formou a profesionálním přístupem lektora získaly kladný vztah k pohybu a tanci.

Start Dance/tancování pro nejmenší 2.

ČT 14:00-15:00

Věk 4-6

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Máš ráda pohyb, tanec a hry? Tak to tu jsi správně! Tancování pro nejmenší je skvělý způsob, jak rozvíjet motorické dovednosti, koordinaci a hudební vnímání. Hodiny jsou vedeny zábavnou a interaktivní formou, zaměřují se na jednoduché taneční kroky a hudební hry, které jsou přizpůsobeny věku a dovednostem dětí. Naším cílem je, aby děti hravou formou a profesionálním přístupem lektora získaly kladný vztah k pohybu a tanci.

Street dance 12+

PÁ 15:00-16:00

Věk 12-18

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Kroužek je vhodný pro dívky, které v předchozích letech navštěvovaly kroužek Disko dance, ale také pro dívky, které se chtějí v tanci zdokonalit.

Street dance 7-8 let

PÁ 15:00-16:00

Věk 7-8

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Máš jedinečnou příležitost stát se součástí street dance kroužku! Street dance je nejenom zábavný taneční styl, ale je to také tanec, díky kterému máš možnost vyjádřit svou originalitu a tvořivost. Budeš mít příležitost učit se od talentovaných instruktorů, kteří ti předají nejen správnou taneční techniku, ale také vášeň, kterou k tanci sami pociťují. Ať už jste začátečník nebo pokročilý tanečník, u nás máš vždy dveře otevřené! Kroužek je určen pro tanečnice ve 2. a 3. třídě ZŠ.

Street dance 9-11 let

Věk 9-11

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Máš jedinečnou příležitost stát se součástí street dance kroužku! Street dance je nejenom zábavný taneční styl, ale je to také tanec, díky kterému máš možnost vyjádřit svou originalitu a tvořivost. Budeš mít příležitost učit se od talentovaných instruktorů, kteří ti předají nejen správnou taneční techniku, ale také vášeň, kterou k tanci sami pociťují. Ať už jste začátečník nebo pokročilý tanečník, u nás máš vždy dveře otevřené! Kroužek je určen pro tanečnice ve věku 9-11 let.

Street dance 9-11 let

ST 15:00-16:30

Věk 9-11

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Máš jedinečnou příležitost stát se součástí street dance kroužku! Street dance je nejenom zábavný taneční styl, ale je to také tanec, díky kterému máš možnost vyjádřit svou originalitu a tvořivost. Budeš mít příležitost učit se od talentovaných instruktorů, kteří ti předají nejen správnou taneční techniku, ale také vášeň, kterou k tanci sami pociťují. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý tanečník, u nás máš vždy dveře otevřené! Kroužek je určen pro tanečnice ve věku 9-11 let.

Street dance HVK

Věk 15-23

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Obsazeno

Street dance není pouze tancem, ale také způsobem vyjádření sebe samého, vyjádření identity a kreativity. Je to prostředek, který umožňuje lidem vyjádřit své emoce, radost a individualitu prostřednictvím pohybu a tance. Je znám svou energickou a dynamickou povahou.

Street dance pokročilí

ST 16:30-18:00

Věk 10-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výběrová skupina tanečnic z ostatních kroužků street dance.

Street dance ROASTBEEF

PÁ 16:00-17:30

Věk 14-20

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Pokročilá výběrová skupina - možnost přihlášení, zkušenosti s tancem street dance.

Street dance zač. - Disco tance/ Vodňany

Věk 6-10

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Přijď si vyzkoušet taneční kroužek disko dance, který využívá prvky jazzového tance, street funk a dalších stylů. Chceš se k nám přidat? U nás jsou dveře otevřené jak začátečníkům, tak pokročilým. Takže pusť si oblíbenou disco hudbu, obuj si taneční boty a začni se bavit tancem diskodance!

Street dance/ Vodňany

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Máš jedinečnou příležitost stát se součástí street dance kroužku! Street dance je nejenom zábavný taneční styl, ale je to také tanec, díky kterému máš možnost vyjádřit svou originalitu a tvořivost. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý tanečník, u nás máš vždy dveře otevřené!

Střelecký kroužek pokročilý - předzápis

Věk 9-18

Fitness klub ELKO, Ellerova

Volno

Sportovní střelba je ušlechtilý koníček, který vede závodníky k ukázněnosti, k pěstování pevné vůle a k fyzické i psychické odolnosti. Předpokladem úspěchu je pravidelný trénink.

Střelecký kroužek začátečníci - předzápis

Věk 7-18

Fitness klub ELKO, Ellerova

Volno

Sportovní střelba je ušlechtilý koníček, který vede závodníky k ukázněnosti, k pěstování pevné vůle a k fyzické i psychické odolnosti. Předpokladem úspěchu je pravidelný trénink.

TAI-ČI/kurz pro dospělé

ČT 19:00-21:00

Věk 18-99

1 600 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Tai či, také známé jako tai či čchüan, je čínské bojové umění, které kombinuje plynulé a pomalé pohyby s meditativním dechem. Tai či cvičení se zaměřuje na posílení těla, uvolnění mysli a harmonizaci energie v těle. Sestava je založená na klidných, plynulých a zaoblených pohybech. Tento způsob pohybu umožňuje volný pohyb v kloubech s minimálním zapojení síly svalů a protažení fascií. Pohyb v taiči sestavě rozproudí krev, kloubní mazivo a vitální energii. Cvičení může vyvolat a prožít stav jednoty těla, energie a mysli, což je i jeho záměrem. Cvičení sestavy působí harmonizačně, jako adaptogen, posiluje imunitu, zklidňuje mysl. Přivádí energii ze středu těla ven na povrch do končetin a zase zpět. Bonusem se stává prožitek jednoty těla, mysli a vše prostupující energie spolu s procítěním dynamického prostoru.

Taneční Aerobik mladší

ST 14:00-15:00

Věk 6-8

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Připoj se k nám a objev radost z tance! Taneční aerobik je dynamický, energický a zábavný taneční styl, který spojuje prvky aerobiku, tance a hudby. Součástí tanečního aerobiku je také posilování a protahování celého těla. Takže neváhej a připoj se k naší taneční rodině. Přijď s námi rozdunět parket, rozproudit energii a prožít úžasný taneční zážitek! Těšíme se na tebe! Tato skupina je vhodná pro dívky v 1. a 2. třídě ZŠ

Taneční Aerobik starší

ČT 15:00-16:00

Věk 8-12

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Připoj se k nám a objev radost z tance! Taneční aerobik je dynamický, energický a zábavný taneční styl, který spojuje prvky aerobiku, tance a hudby. Součástí tanečního aerobiku je také posilování a protahování celého těla. První hodina je věnována zejména vysvětlení a ukázce správného provádění cviků. V dalších hodinách je cvičení procvičováno v různých krokových variacích. Takže neváhej a připoj se k naší taneční rodině. Přijď s námi rozdunět parket, rozproudit energii a prožít úžasný taneční zážitek! Těšíme se na tebe!

Taneční hrátky/ Vodňany

Věk 5-8

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Máš ráda pohyb, tanec a hry? Tak to tu jsi správně! Tancování pro nejmenší je skvělý způsob, jak rozvíjet motorické dovednosti, koordinaci a hudební vnímání. Hodiny jsou vedeny zábavnou a interaktivní formou, zaměřují se na jednoduché taneční kroky a hudební hry, které jsou přizpůsobeny věku a dovednostem dětí. Naším cílem je, aby děti hravou formou a profesionálním přístupem lektora získaly kladný vztah k pohybu a tanci.

Trampská kytara - mírně pokročilí

ÚT 17:00-18:00

Věk 10-50

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Kroužek trampské kytary pro mírně pokročilé je určen dětem a dospělým, kteří mají základy doprovodné hry na akustickou kytaru (zhruba jeden rok hraní). Pro navštěvování tohoto kroužku jsou předpokladem zvládnuté elementární základy hry - držení nástroje, způsob zapisování akordů, z dovedností pak základní durové a mollové akordy a doprovod na dvě doby. V kroužku budeme tyto dovednosti dále prohlubovat– osvojíme si další akordy a doprovody na tři a čtyři doby. Své umění, budeme-li chtít, předvedeme na koncertech DDM.

Trampská kytara - pokročilí

Věk 10-50

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Kroužek trampské kytary pro pokročilé je určen dětem a dospělým, kteří již mají základy doprovodné hry na akustickou kytaru. Pro navštěvování tohoto kroužku jsou předpokladem zvládnuté základní durové a mollové akordy a základní doprovody. Znalost barré akrodů je výhodou, ale není nutná. V kroužku budeme tyto dovednosti dále prohlubovat– osvojíme si další akordy, složitější doprovody včetně vybrnkávání, u některých písniček se naučíme sóla, přidáme dvojhlasý zpěv. Své umění, budeme-li chtít, předvedeme na koncertech DDM.

Trampská kytara - začátečníci

Věk 9-50

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

V kroužku trampské kytary se děti (nebo nadšení dospělí) naučí základům doprovodné hry na klasickou a akustickou kytaru. Během roku si osvojíme základní durové a mollové akordy včetně několika septimových a minimálně tři druhy doprovodů. Všechny akordy budeme již od začátku procvičovat na známých písničkách. A až se překleneme přes Okoř, Buráky, Stánky a Montgomery, bude prostor na písničky dle vlastního přání. Dostaneme se pak třeba na Kluse, Svěráka a Nohavicu, ale i na Kabát, Škwor nebo Divokého Billa. Bude-li se nám chtít, vystoupíme na závěrečném koncertu DDM a předvedeme své dovednosti našim rodičům i široké veřejnosti.

Včelařský

ÚT 15:00-16:30

Věk 6-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Během schůzek včelařského kroužku pracují děti v našem včelínu - připravují úly, stloukají rámky a zatavují mezistěny, kontrolují včely a léčí je, vyfukují včely z medníku a stáčejí med, označují matky a mnoho dalšího. Samozřejmostí je také teoretická část - anatomie včely, různé způsoby včelaření, pylová analýza, léčiva, práce s mikroskopem apod.

Včelička/ Vodňany

Věk 4-7

1 300 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Pravidelné tvoření pro nejmenší děti, kde si osvojí tradiční i netradiční výtvarné techniky, budou vyrábět a vytvářet výrobky, pracovat s různými materiály, které si po skončení kroužku odnesou domů. Kroužek rozvíjí fantazii dětí podporuje jejich zručnost a přispívá k rozvoji jejich grafomotorických schopností.

Vodáci - Bušmeni

ČT 16:30-18:30

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Turisticko-vodácký oddíl Bušmeni Strakonice je dětský kroužek věnující se mnoha různým aktivitám s cílem vytvářet dětský kolektiv a naučit tábornickým dovednostem. Hrajeme mnoho zábavných her jak sportovně založených, tak i logických, v přírodě nebo v klubovně. Hlavní náplní je co největší kontakt s přírodou, stanování, turistické výlety, splouvání řek, letní stanový tábor a dále výuka tábornických a vodáckých dovedností. Během celého roku pořádáme mnoho dalších víkendových nebo jednodenních zábavně založených akcí. Oddíl je veden vedoucími, kteří již od mládí tento kroužek navštěvovali a mají mnohaleté zkušenosti. Všechny tři vodácké oddíly nabízené v CEV Podskalí jsou určeny dětem od první do deváté třídy, výběr oddílu tedy záleží pouze na časovém rozvrhu dítěte nebo kamarádech.

Vodáci - Mokrá stopa

PÁ 16:30-18:30

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Turisticko-vodácký oddíl Mokrá stopa Strakonice je dětský kroužek věnující se mnoha různým aktivitám s cílem vytvářet dětský kolektiv a naučit tábornickým dovednostem. Hrajeme mnoho zábavných her jak sportovně založených, tak i logických, v přírodě nebo v klubovně. Hlavní náplní je co největší kontakt s přírodou, stanování, turistické výlety, splouvání řek, letní stanový tábor a dále výuka tábornických a vodáckých dovedností. Během celého roku pořádáme mnoho dalších víkendových nebo jednodenních zábavně založených akcí. Oddíl je veden vedoucími, kteří již od mládí tento kroužek navštěvovali a mají mnohaleté zkušenosti. Všechny tři vodácké oddíly nabízené v CEV Podskalí jsou určeny dětem od první do deváté třídy, výběr oddílu tedy záleží pouze na časovém rozvrhu dítěte nebo kamarádech.

Vodáci - Podskaláček

PÁ 14:30-16:30

Věk 7-15

1 300 Kč / rok

CEV Podskalí, Podskalí 309, Strakonice

Volno

Turisticko-vodácký oddíl Podskaláček Strakonice je dětský kroužek věnující se mnoha různým aktivitám s cílem vytvářet dětský kolektiv a naučit tábornickým dovednostem. Hrajeme mnoho zábavných her jak sportovně založených, tak i logických, v přírodě nebo v klubovně. Hlavní náplní je co největší kontakt s přírodou, stanování, turistické výlety, splouvání řek, letní stanový tábor a dále výuka tábornických a vodáckých dovedností. Během celého roku pořádáme mnoho dalších víkendových nebo jednodenních zábavně založených akcí. Oddíl je veden vedoucími, kteří již od mládí tento kroužek navštěvovali a mají mnohaleté zkušenosti. Všechny tři vodácké oddíly nabízené v CEV Podskalí jsou určeny dětem od první do deváté třídy, výběr oddílu tedy záleží pouze na časovém rozvrhu dítěte nebo kamarádech.

Výrazový tanec

Věk 10-15

1 300 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výrazový tanec je forma tance, která klade důraz na individuální vyjádření emocí, myšlenek a pocitů skrze tělesný pohyb. Každý tanečník má svůj vlastní způsob interpretace hudby a tématu, což umožňuje unikátní výrazy a příběhy. Výrazový tanec nemá pevně stanovené struktury jako klasický balet. Tanečníci mají větší svobodu ve volbě pohybů a technik.

Výtvarný a kreativní kroužek/ ZŠ Bavorov

Věk 6-12

1 200 Kč / rok

Kroužky v ZŠ Bavorov

Volno

Kroužek pro všechny kreativní děti, které baví vyrábět, malovat, zkoušet různé výtvarné techniky, chtějí realizovat své vlastní nápady, nebo se inspirovat. Kroužek je určen pro děti od 1. do 5. třídy.

Výtvarný kroužek 1

PO 16:00-18:30

Věk 8-16

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výtvarný kroužek nabízí jedinečnou možnost objevovat nové a netradiční přístupy k výtvarnému umění. Zaměřuje se na experimentování s různými výtvarnými technikami. Děti se mohou seznámit s akrylovými barvami, olejovými barvami, akvarelem, pastely, kolážemi, batikou, linorytem, leptem, keramikou a mnoha dalšími technikami. Tímto způsobem se rozvíjí jejich dovednosti a znalosti ve výtvarném umění. Tato skupina je určena již pokročilým výtvarníkům a starším dětem.

Výtvarný kroužek 2

ST 14:30-16:30

Věk 6-12

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výtvarný kroužek nabízí jedinečnou možnost objevovat nové a netradiční přístupy k výtvarnému umění. Zaměřuje se na experimentování s různými výtvarnými technikami. Děti se mohou seznámit s akrylovými barvami, olejovými barvami, akvarelem, pastely, kolážemi, batikou, linorytem, leptem, keramikou a mnoha dalšími technikami. Tímto způsobem se rozvíjí jejich dovednosti a znalosti ve výtvarném umění. Výtvarný kroužek je určen dětem se zájmem o tvoření, umění a estetiku.

Výtvarný kroužek 3

ČT 16:00-18:00

Věk 6-18

1 500 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výtvarný kroužek nabízí jedinečnou možnost objevovat nové a netradiční přístupy k výtvarnému umění. Zaměřuje se na experimentování s různými výtvarnými technikami. Děti se mohou seznámit s akrylovými barvami, olejovými barvami, akvarelem, pastely, kolážemi, batikou, linorytem, leptem, keramikou a mnoha dalšími technikami. Tímto způsobem se rozvíjí jejich dovednosti a znalosti ve výtvarném umění. Výtvarný kroužek je určen dětem se zájmem o tvoření, umění a estetiku.

Výtvarný kroužek 4

Věk 6-8

1 400 Kč / rok

DDM Na Ohradě 417, Strakonice

Volno

Výtvarný kroužek nabízí jedinečnou možnost objevovat nové a netradiční přístupy k výtvarnému umění, zaměřuje se na experimentování s různými výtvarnými technikami. Děti se mohou seznámit s akrylovými barvami a olejovými barvami, pastely, kolážemi, keramikou a mnoha dalšími technikami. Tímto způsobem se rozvíjí jejich dovednosti a znalosti ve výtvarném umění. Výtvarný kroužek je určen spíše mladším dětem se zájmem o tvoření, umění a estetiku. Termín kroužku bude upřesněn na začátku měsíce září.

Výtvarný kurz - příprava na přijímací zkoušky/ Vodňany

Věk 10-18

3 000 Kč / rok

DDM Vodňany, Kodádkova 453, Vodňany

Volno

Výtvarný kurz je určen pro děti i mládež, kteří se chtějí připravit na přijímací zkoušky a naučit se tak různé výtvarné techniky.

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.